У світі презентували нову потужну мобільну операційну систему

1 листопада 2018-го відбувся реліз нової мобільної операційної системи Sailfish 3. Вона є прямим конкурентом таких гігантів мобільного ринку, як Android та iOS. Sailfish 3 перебувала в розробці понад рік.

Нова ОС адаптована під безліч ARM-процесорів від компанії Qualcomm і MediaTek, а значить, працює на більшості мобільних пристроїв Apple, повідомляє BusinessUA.

Новітня мобільна операційна система відрізняється від своїх конкурентів Android та iOS дуже сильно, так як зібрала у собі всі доступні напрацювання та позбавлена багатьох проблем із безпекою, які є у Apple і Google.

Інтерфейс також сильно відрізняється від конкурентів сучасним підходом і почуттям стилю. Розробники Sailfish 3 підвищили швидкість роботи інтерфейсу, скоротили час запуску стороннього програмного забезпечення, впровадили шифрування всіх даних, додали підтримку жестів, у тому числі до клавіатури, інтегрували сумісність із зовнішніми накопичувачами і переробили камеру.

Операційна система Sailfish 3.0.0 доступна всім користувачам, починаючи від сьогодні, однак для встановлення необхідний розблокований завантажувач (Вootloader).

8 листопада розробники обіцяють представити версію X, яка буде призначена винятково для смартфонів Sony.

Syla.news

359 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up