Зі стогонами і прокльонами прямуємо в ЄС, – Омелян розповів про нові напрямки

Омелян поділився планами переорієнтації українських пасажиропотоків на Європу.

Про це сьогодні y Львові під час Міжнародного економічного форуму розповів кореспонденту Syla.news міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Ми створили дорожній фонд та забезпечили надійне фінансування українських доріг. Ми бачимо, що завдяки цьому досягненню вперше за десятки років компанії вірять уряду та будують дороги. За останні три роки збудували 7000 кілометрів доріг, що були збудовані з нуля. Ми раді, що ми змінюємо «візитку» в якій всі дороги у нашій державі погані. Ми справді розуміємо, що без доріг руху не буде», – наголосив Омелян.

Зокрема, міністр інфраструктури підкреслив що наразі більшість українських напрямків спрямовані у Європейський Союз.

«Укрзалізниця вперше цього року перевезла більше пасажирів в напрямку країн Європейського союзу, а не Росії. Колись ми почали цю роботу у 2016 році, а я тоді говорив, що насправді потяг №1 має йти в Європу, – ніхто не вірив, бо всі їхали тільки в Росію», – пригадує міністр

Також він розказав про інші європейські напрямки, яких варто очікувати незабаром:

«Так, зі стогонами, так, з прокльонами, але потяги прямують у Європейський Союз. Перший потяг Київ-Львів-Перемишль користується нечуваним успіхом. Цього року ми запустимо потяг Мукачево-Будапешт, в наступному – на Словаччину.»

Міністр інфраструктури також додав, що Мукачево слід перетворити на ще один хаб – спершу залізничний, а потім, – і авіаційний.

Читати також:  З 10 грудня змінюється графік руху потягів по Україні

Додамо, що цього року на межі Львівщини і Закарпаття відкрили новий залізничний Бескидський тунель. Завдяки цьому збільшилась пропускна здатність залізниці у напрямку з Львівщини на Закарпаття, Угорщину та Словаччину, відтак є плани запустити у цьому напрямку швидкісний потяг.

Наталія Козак, Syla.news

381 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up