Тимошенко у Львові: “Моя команда вдвічі зменшить ціну на газ”

У п’ятницю, 2 листопада, під час зустрічі з підприємцями Львівщини, лідер “Батьківщини”, екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко закликала присутніх не вірити “аргументам влади, що ціна на газ встановлюється ринкова”.  Також вона запевнила, що її команда після приходу до влади публічно оприлюднить розрахунок ціни на енергоносії та щонайменше удвічі знизить ціну на газ для населення. 

Також вона нагадала, що російський газ, який де-юре транспортують до нас через Європу, Україна споживає вже 4,5 роки, повідомляє кореспондент Syla.news.

“Я хочу спростувати один міф. Вони говорять, що вже 4,5 роки Україна не споживає російського газу. Це – обман. Україна, на жаль, споживає російський газ, що завозиться, згідно з документами, через Європу, і не транспортується реально, а отримується на кордоні. Я маю на увазі кордон між Росією та Україною. А там, на європейському кордоні, просто паперова і замкнута технологічна оборудка, де вони ще і ще покривають свою корупцію, ставлячи неіснуючі транспортні видатки та вартість ціни на газ”, – розповіла нардеп.

Вона додає, що у всіх країнах світу, де видобувають власний газ, на нього ставлять тариф в залежності від доходів населення. Однак в Україні такого немає.

“Наприклад, у Казахстані вартість газу – 80-90 доларів. То чому у нас 300?”,- питає Тимошенко. 

За її словами, нинішня система тарифів є “інструментом отримання надприбутків для дуже вузького кола людей, які насправді мають доступ до встановлення тарифів – це президент і його оточення”.

«Ми розрахуємо кожну копійку. Закладемо 30% рентабельності для розвитку української газовидобувної галузі і поставимо окупний для галузі і посильний для людей тариф. Газ буде 90 доларів за тисячу кубічних метрів, а не 300, як це є сьогодні», – наголосила лідер «Батьківщини».

Додамо, під час прес-конференції у Львові Тимошенко висловила свою позицію щодо санкцій проти деяких фізичних та юридичних осіб України, в тому числі щодо неї.

586 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up