“Мені немає чого боятися”, – Тимошенко у Львові про санкції Кремля (відео)

Народний депутат і лідер партії ВО “Батьківщина” прокоментувала внесення її у список громадян України, щодо яких вживатиме санкції Російська Федерація.

Про це йшлося сьогодні на прес-конференції у Львові, – повідомляє кореспондент Syla.news.

“Проти мене ведеться нищівна робота, але ця політична технологія – не спрацювала. Якщо підприємство “Рошен” не увійшло у санкційні списки, то вже очевидно, що це означає. Мені немає чого боятися. Ці санкції мене не лякають, тому що я не маю ніяких бізнесів на окупованих територіях”, – висловила свою позицію Юлія Тимошенко.

Крім того, вона повідомила, що метою її візиту до Львова є зустріч із місцевими підприємцями у рамках Міжнародного економічного форуму, щоб обговорити новий економічний курс країни.

До Львова Юлія Тимошенко прибула сьогодні, 2 листопада. Свій візит депутатка розпочала з молитви у соборі святого Юра, однак молилась після того, як вже закінчилась Служба Божа.

Читати також:  «Вибори «П» - журавель у небі чи Тимошенко Президент?

Вже 3 листопада народна депутатка відвідає Буковину.

Нагадаємо, вчора, оголосили список санкціонованих осіб у РФ, у якому опинились 322 громадян та 68 компаній України. Він є відповіддю на дії Києва, який раніше запровадив санкції проти 1,7 тисяч фізичних та 700 юридичних осіб. До списку санкціонованих увійшла й колишня Прем’єр-міністр України, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Ірина Пилипишина, Syla.news

460 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up