Компанія ДТЕК заявила, що не має боргів перед шахтарями державних шахт Львівщини

Поставки вугілля Львівсько-Волинського басейну на усі ТЕС «ДТЕК Західенерго» здійснюються в рамках програми зустрічних поставок з державною компанією «Центренерго».

Про це повідомляє прес-служба компанії ДТЕК.

Вугілля державних шахт Львівсько-Волинського басейну (ЛВБ) направляється на адресу ТЕС «ДТЕК Західенерго», а вугілля «ДТЕК Павлоградвугілля» і «ДТЕК Добропіллявугілля» відвантажується для потреб державного «Центренерго». Це дозволяє прискорити оборот вагонів і оптимізувати логістику щодо поставок вугілля ЛВБ.

За жовтень поставка на адресу станцій «ДТЕК Західенерго» склала 39,5 тисяч тонн вугілля ЛВБ. З початку року на «ДТЕК Західенерго» поставлено 257 тисяч тонн вугілля ЛВБ.

Читати також:  Шахтарі таки перекрили дороги на Жовківщині

Цей обсяг можна порівняти з об’ємом відвантаженого вугілля ДТЕК для потреб «Центренерго». За рішенням «Центренерго» все вугілля Львівсько-Волинського басейну, що не входить в обсяг зустрічних поставок, направляється безпосередньо на адресу ТЕС державної компанії. Компанія ДТЕК повністю розрахувалася за куплене вугілля у державних підприємств. В даний момент заборгованості у компанії перед державними шахтами Львівсько-Волинського басейну у ДТЕК немає.

Генеруючі компанії ДТЕК забезпечені вугіллям газової групи власного видобутку для безперебійної роботи. При цьому компанія ДТЕК готова продовжувати роботу в рамках зустрічних поставок для забезпечення вугіллям компанії «Центренерго».

Читати також:  Львівські прокурори відкрили кримінальну справу за невиплати шахтарських зарплат

Нагадаємо, сьогодні у центрі Львова шахтарі з Сокальського району провели акцію протесту. Цього тижня шахтарі оголосили про безстрокову акцію протесту. Головною їхньою вимогою є повна виплата заробітної плати за вересень.

Додамо, що вчора прес-служба ДП “Львіввугілля” повідомляла, що на рахунки підприємства надійшли кошти від реалізації вугільної продукції, скеровані на виплату заробітної плати в розмірі 10% за вересень 2018 року. Загалом за вересень 2018 року буде виплачено 30%.  і перекриття однієї з доріг на Львівщині, однак згодом відмовились від перекриття дороги.

507 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up