“Всесвітня змова”: економіст пояснив, чому іноземні компанії залишають український страховий ринок

Вихід великих іноземних компаній з українського страхового ринку останнім часом став традицією. На думку економіста, основною причиною цього є “жалюгідний” стан економіки України. 

Про це кореспонденту Syla.news розповів y Львові під час Міжнародного економічного форуму український економіст, екс-радник двох прем’єр-міністрів України Андрій Новак.

За його спостереженнями, сьогодні український ринок не дуже приваблює міжнародні компанії, адже затрати на підтримку кваліфікованого персоналу не виправдовуються.

“Основна причина – це те, що українська економіка не розвивається, стоїть на місці. Крім того, більшість українських компаній, якщо вони без іноземного капіталу, в силу своєї фінансової можливості не вважають за необхідне зараз користуватися страховими послугами. Саме тому багато страхових компаній вирішують, що поки цей ринок та економіка не будуть розвиватися, і саме ставлення до цих явищ не зміниться, то український ринок поки що не цікавитиме їх”, – пояснив економіст.

Однак, додає він, українські страхові компанії отримають шанс стати на ноги, тому що раніше вони програвали  світовим страховим монстрам:

Страхування чітко відображає стан економіки країни та купівельної спроможності населення. Тому економіка і є головною перешкодою для розвитку ринку і приходу великих іноземних компаній.

Іноземні страховики тікають з українського ринку, тому що не задоволені поточною маржинальністю бізнесу, і не мають жодних серйозних перспектив для зростання. Проблема не регуляторна, а суто економічна.

Нагадаємо, що зараз у Львові триває XVIII Міжнародний Економічний Форум.

Читати також:  Арабський шейх розповів, що спонукає його співвітчизників інвестувати у Львівщину

Ірина Пилипишина, Syla.news

298 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up