В Україні страждає сфера послуг, – Павло Шеремета

Якби не поодинокі “острівці”, якими є центральні вулиці українських провідних міст, то сфера послуг в Україні була б цілком занедбана. 

Про це сьогодні під час XVIII Міжнародного економічного форуму журналісту Syla.news заявив керівник майстерні стратегій “Прорив”, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета.

“У нас, в першу чергу, все ще абсолютно нерозвинуті послуги, якщо не рахувати деякі “острівці”. У Львові такими “острівцями послуг” є площа Ринок та ще кілька вулиць довкола. І чим далі від площі Ринок, тим гірша ситуація з послугами”, – зауважив Павло Шеремета.

Він додає, що у Києві на одній з центральних вулиць раніше не було ні магазинів, ні ресторанів, ні хімчисток. Зараз ситуація стала трішки кращою. Однак, на його переконання, проблема обслуговування нецентральних вулиць та сіл є тим, що певною мірою відрізняє українське місто від європейського.

“Україна – це мультинаціональна країна: тут і емігранти, і свої й інші категорії населення. Коли їдеш по трасах, селах України, то бачиш, що маленький бізнес в таких місцях взагалі відсутній. Він мав би бути, але його там немає”, – розповідає колишній міністр економічного розвитку України.

Також він зауважив, що в румунських, угорських селах і у частині сіл Закарпаття одразу при в’їзді  відчувається, наскільки там більше комерції та малого бізнесу.

“У них треба вчитися, тому що вони вчаться у своїх колег з сусідніх країн. Послуги були занедбані ще в історичному радянському просторі. Але, я думаю, що у цій сфері все ще можна зробити великий прорив”, – переконаний він. 

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що зараз у Львові триває XVIII Міжнародний Економічний Форум.

Читати також:  "Всесвітня змова": економіст пояснив, чому іноземні компанії залишають український страховий ринок

Ірина Пилипишина, Syla.news

419 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up