У 2015-2018 роках іноземці інвестували в будівництво 80-ти промислових об’єктів на Львівщині

Завдяки цим та іншим інвестиціям створено 140 підприємств.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news з Міжнародного Економічного Форуму.

Як повідомили під час відкриття форуму організатори, з 2015-го року іноземці вклали значні кошти у 80 промислових об’єктів та створили 140 підприємств.

Сьогодні у Львові почався XVIII Міжнародний Економічний Форум, який відкрив перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів. Цього року лозунгом форуму є “Львівщина – хаб можливостей”. На ньому присутні понад 2500 учасників: представники бізнесових кіл України, ділових асоціацій, дипломатичних і фінансових установ, науковці, делегації з інших країн світу, а також представники Уряду та Адміністрації Президента. У форумі запланована участь 24 спікерів та 400 компаній. Вони додають, що Львівщина вважається лідером по залученню інвестицій.  За 2016-17 роки на львівських майданчиках з’явилась продукція зі Сходу України. Лише за кілька років Україна піднялася на 81 сходинку в міжнародному рейтингу ведення бізнесу.

Зазначимо, XVIII Міжнародний Економічний Форум триватиме 1-2 листопада на “Арені Львів”. Детальну програму можна переглянути тут.

250 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up