Арабський шейх розповів, що спонукає його співвітчизників інвестувати у Львівщину

Також він назвав три основні перепони, що ускладнюють інвестування в Україні.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news з Міжнародного економічного форуму.

Президент Українсько-арабської ділової ради шейх Емад Абу Аль Руб повідомив журналістам, що минулого року Українсько-арабська ділова рада підписала з Львівською облдержадміністрацією меморандум про співпрацю у сфері соціально-економічного розвитку сільських територій Львівської області.

Навіщо ми це зробили? Ми віримо, що місто дуже активне в туристичному плані, воно є одним з перших в Україні по туристичному потенціалу. Воно є одним з основних в Україні для арабських туристів. Також у Львові реалізовані доволі серйозні проекти інвесторів: техніка, сільське господарство, готельний бізнес, ІТ, санаторії Львівщини.

Саме арабські інвестиції на Львівщині є у сільському господарстві. В Саудівській Аравії є мало землі, дощу, мало води. На щастя, в Україні багато землі та води. Втім, бракує техніки і сучаснішіх технологій, – пояснив посадовець.

Емад Абу Аль Руб зауважив, що багато арабів хочуть купляти продукти сільського господарства з України, або купляти землю під готелі чи санаторії.

Різні банки та готелі на Львівщині запрошували інвестувати в Україну. А держава пропонувала вкладати арабські інвестиції у аквапарк, сміттєпереробний завод, паркінги для авто. У 2012 році телеканал “Аль-Джазіра” зробив репортаж зі Львова і два готелі тут придбали арабські інвестори. Також є дві арабські компанії, що купили чи орендували в сукупності 42 тисячі гектарів земель в Україні, – це все працює, – пригадав шейх.

Він переконаний, що впродовж останніх трьох років тут багато чого змінилось на краще. Втім, бракує змін у банківській системі:

Банківські системи інших країн світу можуть надавати гарантії інвесторам. А також хочеться, аби процес інвестування відбувався швидше.

Емад Абу Аль Руб вважає, що в Україні слід прийняти рішення по таких питаннях:

          1. Гарантії інвесторам від держави в цілому і парламенту, зокрема.

         2. Зміни у системі банків: коли інвестор вкладає мільярд доларів, чи не станеться щось із банком таке, що унеможливить повернення цього мільярду інвестору?

        3. Багато країн арабського світу не можуть отримати візу в Україну. Є серйозні люди, які мають візи в США, Європу… Але вони не могли отримати візи в Україну. Тобто це бюрократія: отримання візи є складним.

Нагадаємо, що у Львові триває XVIII Міжнародний Економічний Форум.

459 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up