В Україні стало більше іноземних банків

В Україні стало більше іноземних банків

Станом на 1 жовтня 2018 року кількість банків з іноземним капіталом зросла з 40 до 41 банку, в тому числі кількість банків зі 100-відсотковим іноземним капіталом збільшилася з 23 до 24.

Про це повідомляє Financial club. 

Відзначається, що ці показники в звітності НБУ не оновлювалися з 1 липня.

“Станом на 1 жовтня кількість банків зі 100% іноземним капіталом збільшилася до 24 в результаті завершення процедури викупу мажоритарним акціонером ПАТ “Укрсоцбанк” акцій у міноритаріїв (процедура squeeze-out). Після викупу акцій частка ABH Holdings S.A. (Люксембург) в “Укрсоцбанк” зросла з 99,9104% до 100%”, – повідомили в прес-службі НБУ.

Загальна ж кількість банків з іноземним капіталом збільшилася до 41 в результаті покупки 30 серпня компанією responAbility Participations AG 40,45% акцій ПАТ “Акціонерний комерційний банк “Львів” у акціонера банку – компанії ТОВ “Нью Прогрес Холдинг” (Україна).

“Акціонерний комерційний банк “Львів” став банком за участю іноземного капіталу”, – заявили в прес-службі НБУ.

В НБУ наголосили, що комітет Національного банку з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду платіжних систем 23 червня 2018 року ухвалив рішення про погодження компанії responAbility Participations AG придбання істотної участі в ПАТ АКБ “Львів”.

У січні 2016 року ABH Holdings S.A. і UniCredit Group оголосили про підписання угоди про передачу 99,8% акцій Укрсоцбанку в обмін на міноритарну частку володіння в ABHH в розмірі 9,9%.

Syla.news

 

382 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up