Сенцов набрав 10 кг і майже повернувся до початкової ваги, - російські тюремники

Сенцов набрав 10 кг і майже повернувся до початкової ваги, – російські тюремники

Здоров’я незаконно засудженого у Росії українського політв’язня Олега Сенцова фактично прийшло в норму після голодування.

Про це заявив заступник голови Федеральної служби виконання покарань Валерій Максименко, передає “Інтерфакс”.

“Наразі стан здоров’я засудженого Сенцова задовільний. Він чітко слідує рекомендаціям лікарів, що позитивно впливає на його реабілітацію”, – сказав Максименко.

За його словами, Сенцов набрав близько 10 кг за три тижні і майже повернувся до своє початкової ваги.

“Він приймає звичайну їжу з урахуванням раніше даних рекомендацій лікарів-фахівців і продовжує перебувати під наглядом медичних працівників”, – заявив Максименко.

Він також сказав, що що Сенцов підтримує активні творчі контакти з діячами мистецтва, обговорюючи з ними питання можливості постановки своєї п’єси та вже повернувся до активного творчого життя.

“Він пише кілька книг і п’єсу, в яких планує відобразити сучасний погляд на сімейні відносини. Безсумнівно, тема, обрана Олегом Сенцової, вельми актуальна, оскільки торкається життєві моменти кожної людини”, – зазначив Максименко.

Нагадаємо, що український режисер і політв’язень Олег Сенцов заявив, що з 6 жовтня змушений припинити голодування у зв’язку з тим, що йому призначили примусове харчування.

За 145 днів голодного протесту він втратив 20 кг ваги, у нього почали відмовляти нирки та печінка, почалася ішемічна хвороба серця.

За словами його адвоката Дмитра Дінзе, це рішення ухвалено під примусом лікарів, які пригрозили почати примусове годування та “зробити з нього овоч”.

Олег Сенцов розпочав голодування 14 травня 2018 року з вимогою звільнити всіх утримуваних Росією українських політв’язнів.

Український режисер Олег Сенцов був затриманий російськими силовиками в Криму 11 травня 2014 року. Його звинуватили в нібито підготовці терактів на півострові під час окупації Росією та зберіганні зброї й вибухівки.

25 серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років суворого режиму.

Його етапували в колонію в місті Лабитнангі.

Syla.news

 

409 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up