Радбез ООН поглиблює міжнародну ізоляцію Росії, - Порошенко

Радбез ООН поглиблює міжнародну ізоляцію Росії, – Порошенко

Рада Безпеки ООН на своєму засіданні заявила про потужну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

Про це президент Петро Порошенко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Надзвичайно показові та красномовні підсумки засідання Ради Безпеки ООН з “українського питання” – потужна підтримка територіальної цілісності та суверенітету України. Кремль має припинити свою брутальну агресію на Донбасі, відмовитися від постачання російської зброї та техніки на окуповану територію і припинити обструкцію Мінських домовленостей”, – йдеться у повыдомленні.

Глава держави, зазначив, що Крим має бути деокупований, а агресивна політика Росії в акваторії Азовського моря та Керченської протоки є неприйнятною. Кремль також повинен відмовитися від проведення фейкових “місцевих виборів” на окупованому Донбасі, які є черговим прикладом російської підривної діяльності.

“Результати засідання РБ ООН з усією очевидністю засвідчили триваючу міжнародну ізоляцію Москви, яка демонструє зухвалу поведінку та вперте небажання чути легітимні заклики міжнародної спільноти”, – додав Порошенко.

Нагадаємо, початок 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН свідчив про поглиблення міжнародної ізоляції Росії.

Syla.news

400 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up