Фейкові вибори на Донбасі можуть стати новим етапом агресії Росії, - Єльченко

Фейкові вибори на Донбасі можуть стати новим етапом агресії Росії, – Єльченко

Організація “виборів” на окупованих територіях Донецької і Луганської областей є провокацією Кремля, яка може перетворитися на новий етап збройної агресії Росії проти України.

Про це під час відкритого засідання Радбезу ООН у вівторок, 30 жовтня, заявив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, повідомляє Укрінформ.

“Існують ознаки того, що ці “вибори” можуть стати перехідним етапом для нового циклу збройної агресії Росії”, – сказав він.

У цьому зв’язку Єльченко висловив вдячність усім членам Ради Безпеки, які дали “чітку оцінку дій з боку Кремля”.

Також дипломат пояснив, що насправді незаконні вибори на Донбасі “зводяться до того, щоб поставити лідерів озброєних банд” на місця в незаконних представницьких органах.

“Це ніщо інше як провокація та виклик Мінським домовленостям і суверенітету України. Дуже шкода, що Кремль обрав шлях подальшої ескалації обстановки замість повної імплементації Мінських угод”, – зауважив Єльченко.

Він наголосив, що ні Україна, ні інші країни не визнають результатів незаконних голосувань на Донбасі.

30 жовтня Радбез ООН скликав за ініціативою України відкрите засідання щодо ситуації на окупованих територіях Донбасу.

Нагадаємо, постійний представник України в ООН Володимир Єльченко заявив, що починаючи з 2014 року, Росія переселила в окупований нею Крим 108 тисяч російських громадян, щоб змінити на півострові демографічний склад населення.

Syla.news

408 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up