В Діснейленді назавжди: як відвідувачі залишаються у парку розваг після смерті

В Діснейленді назавжди: як відвідувачі залишаються у парку розваг після смерті

Протягом 11 років ходили чутки про те, що шанувальники Disney іноді хочуть залишитися в парку розваг Діснейленді назавжди – навіть після смерті. Виявилось, що не чутки…

За даними видання The Wall Street Journal, відвідувачі подекуди розвіюють у парках прах померлих близьких. Таку інформацію передає Science Alert.

Видання знайшло мінімум три американські сім’ї, які так і вчинили зі своїми родичами. За їх словами, вони принесли прах в пам’ять про рідних, які були фанатами Діснейленду.

Потрапити до парку із прахом померлої людини нескладно, як стверджує видання. Відвідувачі часто ховають його в невеликих коробочках від таблеток чи просто поліетиленових пакетах, проносять у сумках та гаманцях і розвіюють в обраному місці.

Якщо це помічають працівники парку, то гостя випроваджують та передають офіцерам поліції, адже розвіювання праху на території приватних володінь без спеціального дозволу є незаконним у США і карається штрафом за порушення громадського правопорядку.

“Це суворо заборонено і незаконно,” – повідомили WSJ в прес-службі Діснея. “Гостей, які намагаються це зробити, очікуватиме поліція”.

Нагадаємо, американські дослідники створили метод оцінки тривалості людського життя за генетичними варіаціями.

Syla.news

361 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up