Людство винищило 60% видів тварин за останні 44 роки, - екологи

Людство винищило 60% видів тварин за останні 44 роки, – екологи

У період із 1970 по 2014 рік, Земля втратила 60% популяції ссавців, птахів, риб, рептилій та земноводних. 

Про це сьогодні, 30 жовтня, повідомило видання The Guardian, посилаючись на дані Всесвітнього фонду дикої природи (WWF).

У фонді пов’язують це з погіршенням екологічної ситуації, підвищенням рівня споживання ресурсів і розвитком сільського господарства в результаті чого, природні ресурси не встигають відновлюватися.

Звіт склали за результатами спостереження за 16704 популяціями 4005 видів хребетних. У його створенні брали участь 59 вчених з усього світу. Вони попередили, що скорочення чисельності диких тварин загрожує виживанню самої людини. Найбільший спад чисельності тварин зафіксовано в тропіках Південної та Центральної Америки – він досяг критичного рівня 89%, що пов’язуть із масовою вирубкою лісів та пересиханням річок.

На думку екологів, запобігти катастрофі можуть лише зусилля по збереженню рідкісних видів тварин. Також вони виступають за укладення міжнародних угод про охорону середовища, подібних до Паризької кліматичної угоди. За даними WWF, з початку створення людської цивілізації у світі було винищено 83 % ссавців і половина всіх рослин. Натомість екологи попереджають, що якщо сьогодні припинити знищувати тварин, то природі знадобитися п’ять-сім мільйонів років, аби відновитися.

Нагадаємо, всього за 100 років Земля може перетворитися на невпізнанний, чужий для нас світ через глобальне потепління.

Syla.news

427 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up