Львівських рестораторів закликають ретельніше дотримуватись вимог і норм щодо продуктів харчування

Львівських рестораторів закликають ретельніше дотримуватись вимог і норм щодо продуктів харчування

У Львівській міській раді звертають увагу керівників закладів ресторанного господарства на дотримання чинного законодавтства, що регулює роботу з продуктами харчування.

Відповідне оголошення оприлюднила сьогодні прес-служба Львівської міської ради.

На виконання протоколу № 12 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 17 жовтня керівникам закладів громадського харчування необхідно:

забезпечити періодичний лабораторний контроль якості продукції відповідно до вимог нормативно-технічної документації (постанова Головного державного санітарного лікаря України від 07.11.2001 N 139 «Про затвердження Державних санітарних правил і норм «Мікробіологічні нормативи та методи контролю продукції громадського харчування».

Читати також:  У Львові чергове масове отруєння у ресторані

Відповідно до вимог статті 32 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» не допускати продажу заборонених до реалізації харчових продуктів не допускати до роботи працівників без наявності медичних оглядів та гігієнічного навчання (стаття 6. Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», стаття 21 і 26 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», статті 48 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» розділ VІІ).

Читати також:  Львів'яни висловили власну думку щодо куріння в ресторанах

За додатковою інформацією рестораторам радять звертатися в Львівське міське управління Держспоживслужби у Львові  за адресою: вул. Промислова, 9б, тел. 261-36-90, 242-03-07.

Зазначимо, що влітку у одному з львівських фаст-фудів шаурмою отруїлось більше двадцяти осіб.

519 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up