Кравцов увійшов до списку "50 капітанів бізнесу", - "Кореспондент"

Кравцов увійшов до списку “50 капітанів бізнесу”, – “Кореспондент”

Керівник Укрзалізниці Євген Кравцов увійшов до списку «50 капітанів бізнесу» рейтингу українських СЕО — керівників компаній, банків і держкомпаній, який сформував журнал «Кореспондент».

Про це у вівторок, 30 жовтня, повідомило видання “Кореспондент”.

Кращі керівники компаній визначалися за кількома критеріями, зокрема, за рівнем публічної репутації СЕО та його особистого внеску в економічний результат діяльності компанії. Для отримання результатів були опитані експерти, аналітики, журналісти та учасники ринків.

Євген Кравцов став головою ПАТ «Укрзалізниця» в серпні 2017 року. У 2015 році він прийшов у компанію на посаду радника генерального директора. Після чого обіймав посади начальника Департаменту реформування та корпоративного управління, члена правління, в. о. голови правління та голови Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця».

Під його керівництвом Укрзалізниця отримала позитивний фінансовий результат, почала оновлювати основні фонди: купувати та будувати вантажні й пасажирські вагони, підписала контракт на отримання перших за роки незалежності нових американських електровозів, завершила низку інфраструктурних проектів: завершення будівництва та запуск Бескидського тунелю, електрифікацію напрямку Потоки—Золотнишине тощо.

До того ж у листопаді 2018 року очікується запуск швидкісного залізничного сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль».

Нагадаємо, нещодавно Євген Кравцов заявив, що оновлені вагони матимуть інший колір.

Syla.news

554 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up