Затримують зарплатню? Не виходь на роботу, - Мінсоцполітики

Затримують зарплатню? Не виходь на роботу, – Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики України представило для публічного обговорення проект закону щодо звільнення від відповідальності працівників, які не виходять на роботу через затримки у виплаті зарплати понад 15 днів.

До того ж, відповідно до нього, роботодавець буде зобов’язаний виплачувати щонайменше дві третини окладу за період не виходу працівника на роботу.

Також у запропонованому законопроекті Мінсоцполітики йдеться про введення пені на затриману заробітну плату, розмір якої становитиме щонайменше розмір облікової ставки Нацбанку за кожен день затримки зарплати понад 15 днів (зараз це 18%).

«Наразі проект закону направлено на погодження до зацікавлених органів виконавчої влади та сторін соціального діалогу», — йдеться у повідомленні Мінсоцполітики.

У міністерстві сподіваються, що ухвалення закону забезпечить конституційні права українців на отримання доходів від своєї праці.

Також в Мін’юсті повідомили, що застосовуватимуть санкції проти підприємств, що мають заборгованість перед своїми працівниками.

Нагадаємо, раніше міністр юстиції України Павло Петренко розповів, що потрібно робити, якщо після звільнення за згодою сторін начальство не виплатило частину коштів, які заробив працівник.

Syla.news

443 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up