Рівень забрудення повітря Європи не відповідає міжнародним нормам

Рівень забрудення повітря Європи не відповідає міжнародним нормам

Рівень забруднення повітря в Європі поступово зменшується, але все ще перевищує норми Євросоюзу та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Про це повідомляє Deutsche Welle.

У понеділок, 29 жовтня Європейське агентство з охорони навколишнього середовища (EEA), оприлюднило звіт, у якому є висновок щодо забруднення повітря на континенті.

Основні джерела забруднення повітря в Європі – це автомобілі, а також сільськогосподарська діяльність, виробництво енергії, промисловість і діяльність окремих домогосподарств. Найбільше шкодять здоров’ю людей тверді частинки у повітрі, діоксид азоту і концентрація озону. При цьому, за даними EEA, відсоток жителів, які підпадають під вплив цих шкідливих для здоров’я факторів, дещо зменшується.

Зокрема, перевищення рівня твердих частинок стало причиною передчасної смерті близько 422 тисяч людей в 41 країні Європи у 2015 році. Своєю чергою дія діоксиду азоту викликала близько 79 тисяч смертей, а концентрація озону – 17,7 тисячі.

Через забруднення повітря у 2015 році в Європі передчасно померли понад 420 тисяч осіб, – стверджують експерти з Європейське агентство з охорони навколишнього середовища.

504 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up