Підлеглі Садового шукають земельну ділянку для нового сміттєзвалища

Підлеглі Садового шукають земельну ділянку для нового сміттєзвалища

Львівська міська рада оголосила про плани купівлі на Львівщині земельної ділянки площею 25-30 га.

Відповідне оголошення сьогодні оприлюднили на офіційному сайті Львівської міської ради.

Львівська міська рада придбає земельну ділянку площею 25−30 га для розміщення полігону твердих побутових відходів. Вона мусить бути у межах Львівської області, за межами міст, на відстані не менше:

15 км — від аеропортів та різного роду аеродромів;
3 км — від межі курортного міста, відкритих водоймищ господарського призначення, об’єктів, які використовуються у курортно-оздоровчих цілях, заповідників, місць відпочинку перелітних птахів, морського узбережжя;
1 км — від межі міст;
500 м — від житлової та громадської забудови (санітарно-захисна зона);
200 м — від с/г угідь і від автомобільних та залізничних шляхів загальної мережі;
50 м — від межі лісу і лісопосадок, не призначених для використання в рекреаційних цілях;
повинна відноситись до земель несільськогосподарського призначення, або земель погіршеної якості та відповідати іншим вимогам п. 2 ДБН В.2.4−2-2005 «Полігони твердих побутових відходів. Основи проектування».Умови:

Читати також:  Підземелля львівської Ратуші відчинять на один день

1. Придбання за ринковою ціною в органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб.

2. Умови щодо дольової участі Львівської міської ради у розвитку інфраструктури відповідної територіальної громади (органу місцевого самоврядування) будуть визначатись додатково.

3. На ділянці нового полігону твердих побутових відходів здійснюватимуть захоронення залишкових відходів після проходження усіх процесів механіко-біологічної переробки ТПВ.

4. Експлуатація полігону буде здійснюватись відповідно до вимог екологічних стандартів країн Євросоюзу та під супроводом європейських фахівців.

5. Після завершення терміну експлуатації полігону буде здійснена рекультивація порушених земель за рахунок Львівської міської ради.

Читати також:  У Львові заснували комісію, що регулюватиме діяльність вуличних музикантів

Пропозиції подавати за адресою: 79006, м. Львів, пл. Ринок, 1. Департамент з питань поводження з відходами Львівської міської ради. Телефони: (032) 297−55−49, (097) 482−05−57.

Нагадаємо, внаслідок пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі, 30 травня 2016 року стався зсув і обвал сміття. Під лавиною сміття загинули троє пожежників й інженер-еколог, тіла якого не знайшли. Відтоді сміття зі Львова вивозять на сміттєзвалища інших населених пунктів області, так як Грибовицьке сміттєзвалище закрите. Додамо, що у 2017 році Львівська міська рада планувала зробити сміттєзвалище для Львова у Яворівському районі, на території недіючого підприємства з переробки сірки. Однак тоді науковці дали висновок про неможливість облаштувати там сміттєзвалище через низку причин.

627 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up