Нові будівельні норми: коли у Львові побільшає острівців безпеки

Нові будівельні норми: коли у Львові побільшає острівців безпеки

В Україні запровадили нові будівельні норми, що роблять обов’язковими острівці безпеки на переходах без світлофорів із чотирма та більше смугами руху. 

Про це 23 жовтня повідомила прес-служба Кабміну.

Майбутні острівці мають встановлювати на розділовій смузі або облаштовувати шляхом звуження смуг руху.

Вони будуть відрізнятися за типом покриття, структурою чи кольором. Мінімальна ширина – два метри, довжина – вісім метрів.

«За статистикою, кожного дня на дорогах України через неправильно обладнані наземні пішохідні переходи гине близько 10 людей. Тому для підвищення безпеки пішоходів у нових нормах була введена принципово важлива зміна – обов’язкове облаштування острівців безпеки на переходах без світлофорів чи регулювальника, які містять чотири та більше смуг руху. Така практика діє у всіх цивілізованих країнах Європи та світу і відтепер є нормою у нас. Сподіваюсь, що з її втіленням значно зменшиться кількість аварій та підвищиться безпека пішоходів на дорогах», – припустив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Журналісти Syla.news поцікавились коли острівці почнуть встановлювати на львівських дорогах.

“На тих вулицях, що проходитимуть капітальний ремонт та реконструюватимуть, будуть обов’язково встановлювати острівці безпеки. Звичайно, що можна поступово впроваджувати острівці безпеки і на вулицях, що не зазнають капітального ремонту. Наприклад, на небезпечних ділянках, де траплялись ДТП, на ділянки вулиць, де є скарги пішоходів, що неможливо перейти”, – розповів директор ЛКП «Інститут просторового розвитку», позаштатний радник міського голови з питань транспортної інфраструктури Олег Шмід.

Нагадаємо, що з 1 вересня в Україні вступив у дію документ, що оновив державні будівельні норми.

Читати також:  Журналісти газети "Експрес" вийшли на чергову акцію протесту

Syla.news

 

466 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up