Кабмін хоче розпочати монетизацію субсидій з початку 2019 року

Кабмін хоче розпочати монетизацію субсидій з початку 2019 року

За планом монетизацію проводитимуть восени 2019 року, тобто до настання наступного опалювального сезону.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

“Саму монетизацію субсидій проведемо в декілька етапів. Розпочинаємо першого січня. Це дуже серйозний процес, який відбуватиметься уперше”, – заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За словами міністра, зекономлені кошти вже виплачуються 1 млн 300 тис. господарствам. У середньому, по 600-700 грн кожному домогосподарству.

Наступним етапом планують перевести усіх на особові рахунки. Саме туди будуть направляти доплату держави за сплату житлово-комунальних послуг, а потім звідти кошти мають потрапляти до теплопостачальників та інших надавачів комунальних послуг.

Гройсман зазначив, що реєстр субсидій вже створили та нагадав, що загальний обсяг адресної допомоги, яку виділять у 2019 році буде на 4 млрд грн більше цьогорічного показника.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики запустило «гарячу телефонну лінію» для скарг про незаконне отримання субсидій іншими громадянами на оплату житлово-комунальних послуг, або іншої державної допомоги.

Syla.news

 

421 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up