Україна скористається резолюцією щодо Азову у міжнародному суді проти Росії, - МЗС

Україна скористається резолюцією щодо Азову у міжнародному суді проти Росії, – МЗС

Відповідно до схваленого Європарламентом проекту резолюції, що передбачає посилення санкції проти Росії та загострення ситуації в Азові, Україна подаватиме до доказової бази в міжнародних судах проти Росії.

Про це в ефірі “Громадського” повідомила речниця Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца.

Вона стверджує, що ухвалений проект резолюції містить багато політичних сигналів і засуджує не лише загострення в Азові, але й зведення Керченського мосту.

«Цей документ для України є елементом тактики в міжнародному трибуналі. Ми його додамо до фактологічної бази для захисту наших інтересів. І те, що нас підтримують, це важливо», — додала Беца.

Нагадаємо, що 25 жовтня Європарламент схвалив проект резолюції, який передбачає посилення санкцій проти Росії у разі загострення ситуації в Азовському морі. Окрім того, цей проект пропонує призначити «спецпосланця по Криму», який буде займатись станом справ у регіоні.

Натомість наприкінці липня Росія збільшила свою активність у Азовському морі та почала затримувати іноземні судна при проході Керченської протоки.

Рада Європейського Союзу запровадила санкції проти шести осіб, причетних до незаконного будівництва мосту через Керченську протоку до анексованого Криму.

Syla.news

309 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up