В Україні дозволили підземний паркінг під громадськими будівлями

В Україні дозволили підземний паркінг під громадськими будівлями

Відповідно до нових державних будівельних норм, з 1 жовтня вступив у силу дозвіл на будівництво паркінгів під певними громадськими місцями. Тобто стоянки для автомобілів дозволено облаштовувати під театрами, лікарнями, музеями, кафе, ресторанами тощо.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Очільник міністерства Лев Пархаладзе пояснює, що нова норма дозволить “розвантажити” вулиці й територію біля громадських місць від великої кількості припаркованих автомобілів.

“Згідно зі змінами в наших будівельних нормах, підземний паркінг повинен бути відділений перекриттям REI 180, а технічні приміщення закладів, під якими він буде розташовуватися, повинні бути відокремлені від нього суцільною протипожежною стіною першого типу”, – написав чиновник на своїй Facebook-сторінці.

Також Парцхаладзе підкреслив, що на підземних паркінгах слід передбачити “самостійні шляхи евакуації і окремі інженерні комунікації для безпеки в разі надзвичайних ситуацій”.

Нагадаємо, з 1 листопада інспектори почнуть штрафувати власників неправильно припаркованих автомобілів.

Syla.news

386 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up