23 із 58 проб молочки у Києві виявились небезпечними, - Держспоживслужба

23 із 58 проб молочки у Києві виявились небезпечними, – Держспоживслужба

У столиці 23 проби молочної продукції з 58 перевірених виявилися небезпечними через кишкову паличку та невідповідність мікробіологічних показників і мікроорганізмів встановленим нормам.

Про це повідомив заступник керівника київського управління Державної служби України з безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Олександр Овчаренко на прес-конференції «Фальсифікат замість молочки: що продають українцям під виглядом продуктів?», повідомляє “Громадське“.

Він стверджує, що невідповідність встановленим нормам могла виникнути через те, що товар зберігався з порушенням температурного режиму та технологічного процесу.

«Ці всі порушення виявлені на тих точках продажу, які незареєстровані, вони є поза законом. В офіційних мережах, які несуть за це відповідальність, і де є ще додатковий нагляд у вигляді уповноважених ветеринарних лікарів, такого не виявляли», — заявив Овчаренко.

Також він додав, що з цих 58 проб молочної продукції 5 виявилися фальсифікатом.

«Там містилося масло, в даному випадку вершкове, містилася пальмова олія. Тобто менше 10% зразків відібраних мали ознаки фальсифікату», — розповів заступник глави управління Держспоживслужби у Києві.

Нагадаємо, від початку 2018 року через отруєння чадним газом на Львівщині загинуло 17 осіб.

Syla.news

385 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up