Google звільнила майже півсотні працівників за сексуальні домагання

Google звільнила майже півсотні працівників за сексуальні домагання

Компанія Google звільнила 48 співробітників за два роки через звинувачення в сексуальних домаганнях, серед них – 13 топ-менеджерів.

Про це у листі повідомив генеральний директор компанії Сундар Пічаї, повідомляє видання Fortune.

Таке повідомлення стало відповіддю на матеріал в New York Times, де йшлося, що розробник операційної системи Android Енді Рубін отримав 90 мільйонів доларів після його звільнення з компанії, незважаючи на те, що на його адресу були висунуті звинувачення в неналежній поведінці.

Рубін відкинув ці звинувачення і назвав їх “частиною наклепницької кампанії колишньої дружини” перед розлученням.

В повідомленні йдеться про те, що компанія “уважно розглядає кожну скаргу про сексуальні домагання або неналежну поведінку”, натомість жоден зі звільнених співробітників, яких звинуватили в сексуальних домаганнях, не отримав вихідну допомогу.

Нагадаємо, в останньому оновленні Google Maps вбудована функція прокладення найкоротшого шляху до найближчої електромобільної зарядної станції (ЕЗС), а також доступ до іншої корисної інформації про них.

Syla.news

362 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up