Відвідання могил 1 листопада: у Львові попереджають про обмеження в'їзду авто на кладовища

Відвідання могил 1 листопада: у Львові попереджають про обмеження в’їзду авто на кладовища

Заїзд приватного транспорту на територію кладовищ заборонено.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З нагоди святкування сотої річниці проголошення ЗУНР та Дня Всіх Святих 1 листопада мешканцям, які мають поховання на цвинтарях Львова, нагадують: заїзд легкового транспорту на територію цвинтарів заборонено. Для полегшення доїзду громадян до місць поховань їх родичів та близьких управління транспорту Львівської міської ради планує посилити роботу громадського транспорту, що курсує до кладовищ. Така заборона щодо приватного транспорту є вимогою законодавства.

“Заїзд на легкових автомобілях буде дозволений з 16:00 год до 18:00 для відвідування родинних поховань людям з інвалідністю та особам похилого віку, які не здатні пересуватися самостійно і потребують перевезення їх на автомобільному транспорті. Просимо поважати один одного та не створювати незручностей відвідувачам та працівникам кладовищ”, — додали в управлінні інженерного господарства ЛМР.

У міській раді запевняють, що у зв’язку зі збільшенням кількості пасажирів, які прямуватимуть до міських кладовищ 1 листопада та з метою полегшення доїзду громадян до місць поховань їх родичів та близьких, в управлінні транспорту та зв’язку Львівської міської ради планує посилити роботу громадського транспорту, який курсує до кладовищ.

Читати також:  На Личаківському цвинтарі проводитимуть розкопки

Додамо, що 1 листопада у Львові масштабно відзначатимуть 100 років з дня заснування Західноукраїнської народної республіки. Також у цей день, що відомий у католицькій традиції як День Всіх Святих, вшановують померлих родичів, відвідуванням їхніх могил.

488 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up