Під облрадою у Львові вп'яте відстоюють життя дитячого психдиспансеру

Під облрадою у Львові вп’яте відстоюють життя дитячого психдиспансеру

Небайдужі жителі Львова пікетують під стінами обласної ради проти проекту про так звану реорганізацію дитячого психоневрологічного диспансеру. 14 тисяч дітей можуть лишитися без допомоги.

Активісти запевняють, що працівників психіатричних лікарень розпорошують по всіх лікарнях Львова, а не приєднують до закладу Львівської обласної ради Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, як обіцяли представники обласної влади, зокрема директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак. На численні запитання людей – жодних конкретних відповідей та аргументів, натомість в усній формі, запевняють пікетувальники, чиновники постійно розповідають інформацію, що не відповідає дійсності.

Читати також:  Похоронні вінки та труна під російським банком у Львові

Під облрадою у Львові вп'яте відстоюють життя дитячого психдиспансеру

Люди вже вп’яте збираються під обласною радою, аби виправити ситуацію. Крім того, активісти наголошують, що за весь цей час не було проведено громадських слухань після того, як петиція про недопущення реорганізації закладу набрала більше 1000 голосів.

“Існує чіткий намір ліквідувати дитячий психдиспансер, постійне підтасовування фактів, які чим далі, тим більше нелогічні та суперечливі”, – пояснюють люди.

Вони зазначають, що штучно створена “пустота” у стаціонарі Львівського обласного клінічного психологічного диспансеру – діло рук Головного лікаря Хомик О.В. та завідувача стаціонаром Сорокіної В.В.

“Батькам дітей відмовляють у госпіталізації, на лікарів чинять тиск, аби не госпіталізовувати дітей та не давати скерування. Службу злочинно розвалюють”, – переконані пікетувальники. 

Під облрадою у Львові вп'яте відстоюють життя дитячого психдиспансеру

Нагадаємо, 18 вересня, мешканці Львова пікетують проти реорганізації Львівського обласного клінічного психоневрологічного диспансеру та Львівського обласного дитячого психоневрологічного диспансеру.

Читати також:  Новий рік Львівщина почне з бюджетом

Syla.news

617 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up