Бред Пітт продюсуватиме фільм українського режисера

Бред Пітт продюсуватиме фільм українського режисера

Український режисер Мирослав Слабошпицький зніме фільм «Тигр», який спродюсують компанії актора Бреда Пітта та режисера Даррена Аронофскі.

Відомо, що сценарій «Тигра» базується на книжці канадського журналіста Джона Вайанта, яка розповідає реальну історію про напади амурського тигра на людей на далекому сході Росії в 90-тих роках ХХ століття.

Студія Focus придбала права на екранізацію книги в 2010 році. Планувалось, що режисером стрічки виступить Даррен Аронофскі, а головну роль виконає Бред Пітт. Згодом обоє вирішили залишитися продюсерами «Тигра», а режисерське крісло надати українському режисерові Слабошпицькому.

Як повідомляє Variety, виробництво фільму на певний час заморозили, але останній варіант сценарію, який запропонував Слабошпицький, зацікавив студію та продюсерів.

Мирослав Слабошпицький відомий своєю стрічкою «Плем’я» про інтернат для людей з вадами слуху. У фільмі не звучить жодного слова – всі діалоги виконані виключно українською мовою жестів, до того ж у фільмі немає субтитрів чи закадрового голосу.

Нагадаємо, Міністерство культури України виділило 10 млн грн на виробництво фільму за сценарієм п’єси “Номери” українського політв’язня Олега Сенцова.

Syla.news

476 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up