Міжнародний музичний фестиваль Music In: музика, що об'єднує (відео)

Міжнародний музичний фестиваль Music In: музика, що об’єднує (відео)

26-28 жовтня 2018 року у Львові відбудеться міжнародний музичний фестиваль «Music In». Його центральною подією стане спільний концерт відомого польського гурту «Еnej» з українським Kozak System.

Фестиваль проводиться під патронатом Генерального Консульства Республіки Польща у Львові. Темою фестивалю буде українсько-польська транскордонна творчість, – “музика, що об’єднує”.
Центральною подією фестивалю буде спільний концерт найвідомішого польського гурту «Еnej» та українського Kozak System у неділю, 28 жовтня y концертному залі Malevych.
До того ж, у п’ятницю, 26 жовтня, у Львівській Філармонії відбудеться концерт знаного українського гурту «Фіолет» та польського проекту «Paraluzja».
“Міжнародний фестиваль «Music In» – це фестиваль, метою якого є як відкривати музичні колективи України і світу, так і презентувати прем’єри і творчість відомих гуртів. Це платформа для спілкування, обміну враженнями і досвідом, як музикантів так і для меломанів. Особливість фестивалю – його тематичність. Кожного року обирається тема, актуальна, об’єктивна, креативна, яка задаватиме напрямок та вектор для формування програми, line up, headliners”, – розповіла співзасновниця міжнародного музичного фестивалю «Music In» Любов Ступчук. 
Вона додала, що до фестивалю долучаться міжнародні колективи, що створюють контент, експериментуючи із музичними стилями, напрямками, тенденціями та етнічними мотивами.
Організатори ставлять на меті поєднати транскордонну культурну творчість, задля налагодження зв’язків між культурами різних країн, а також відкриття нових музичних колективів та прем’єри від знаних гуртів України та Європи.
До того ж, «Music In» заохочує до розвитку початківців, та виконавців-практиків, з допомогою проведення майстер-класів й джем-сейшнів.
Додамо, з 16 по 25 листопада  у нашому місті традиційно пройде VII Міжнародний фестиваль «Відкриваємо Падеревського», метою якого є показати кращі зразки польської та української музики, познайомити із новими сучасними творами та композиторами.
Наталія Козак, Syla.news
591 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up