Холод і голод: Андрій Рева спрогнозував підвищення цін на гарячу воду

Холод і голод: Андрій Рева спрогнозував підвищення цін на гарячу воду

Міністр соціальної політики Андрій Рева прогнозує підвищення тарифів на теплопостачання і гарячу воду на 16% після набуття чинності рішення Кабінету міністрів про підвищення ціни на газ для населення на 23,5% з 1 листопада. Однак це його особисті розрахунки. 

Про повідомляє УНІАН.

“Нові тарифи на газ наберуть чинності з 1 листопада 2018 року. Процедура потребує перерахунку комунальних платежів на тепло і гарячу воду. Це може бути не раніше ніж 1 грудня. За моїми попередніми розрахунками, підвищення становитиме 16%”, – сказав він.

При цьому міністр наголосив, що це його особисті розрахунки, і не він встановлює тарифи.

Раніше Кабінет міністрів України з 1 листопада підвищив ціну на газ для населення на 23,5%, до 8550 гривень за тисячу кубометрів.

За словами прем’єра, спочатку Міжнародний валютний фонд вимагав підвищити ціну на газ на 60%.

На сьогодні ціна газу для населення становить 4942 гривень за тисячу кубометрів, а з урахуванням податку на додану вартість і зборів, які включають транспортування, – 6958 гривень за тисячу кубометрів. Питання визначення ціни газу для потреб населення є предметом переговорів України з Міжнародним валютним фондом.

Syla.news

433 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up