Янукович попросив останнього слова на засіданні суду

Янукович попросив останнього слова на засіданні суду

Звинувачуваний у держзраді екс-президент України Віктор Янукович попросив останнє слово в суді по відеозв’язу. При цьому він попросив перенести засідання до отримання його адвокатом дозволу на роботу в РФ, що може тривати до чотирьох місяців.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

“Віктор Янукович у своїй заяві повідомляє, що він готовий і бажає виступити, взяти участь у судовому засіданні шляхом відеоконференцзв’язку”, – сказав адвокат Януковича Олександр Горошинський в Оболонському суді Києва.

При цьому адвокат додав, що під час виступу Януковича має намір перебувати поруч із ним у РФ та надавати правову допомогу, тому йому потрібний дозвіл на роботу від російського Мін’юсту.

Натомість Янукович просить Оболонський райсуд відкласти розгляд справи про держзраду до завершення реєстрації Горошинського у Росії.

Представники держобвинувачення, зазначили, що під час виступу Януковича в режимі відеоконференцзв’язку з РФ йому можуть надати правову допомогу інші його адвокати – Віталій Сердюк та Ігор Федоренко, які зареєстровані у реєстрі іноземних адвокатів РФ, а також наголосили, що реєстрація Горошинського може тривати кілька місяців.

“До чотирьох місяців може вирішуватися це питання і невідомо у який спосіб воно буде вирішене. Ми не заперечуємо проти участі обвинувачуваного в режимі відеоконференцзв’язку, водночас його право на захист може бути забезпечене за допомогою залучення інших адвокатів, які представляють його інтереси”, – повідомив прокурор Максим Крим.

Прокурори також надали суду роздруківки з реєстру іноземних адвокатів РФ, у яких йдеться, що захисники Януковича Віталій Сердюк та Ігор Федоренко мають право надавати правову допомогу на території РФ. Проте головний суддя Владислав Дев’ятко відмовився долучити ці роздруківки до матеріалів справи через те, що прокурори їх не зареєстрували.

Суд пообіцяв надати Горошинському “розумний термін” для реєстрації у Росії та переніс засідання на 24 жовтня на 9:00.

Нагадаємо, син екс-президента та втікача Віктора Януковича Олександр Янукович вважає провокаційним звинувачення СБУ в організації протестної акції у Києві біля Адміністрації президента.

Syla.news

425 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up