Дороги Львівщини до зими готуватимуть сім компаній

Серед них приватні та державні підприємства.

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Департамент дорожнього господарства, транспорту і зв’язку Львівської ОДА спільно з Службою автомобільних доріг, Управлінням патрульної поліції та Департаментом цивільного захисту провів комісійне обстеження дорожніх господарств, що будуть залучені до обслуговування автомобільних доріг загального користування на осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Як вчора, 22 жовтня розповів  на апаратній нараді у ЛОДА директор департаменту Роман Кокотайло до обслуговування автомобільних доріг загального користування державного значення задіють 7 підрядних організацій. Це ДП «Львівський облавтодор», ТзОВ «Онур», ДП ЕКРАНБУД, ТзОВ «Екран», ПП «Рома», ТзОВ «ПБС», МПП «НАРА». Вони обслуговуватимуть 8410,7 км доріг.

Для забезпечення проїзду на автомобільних дорогах загального користування державного значення задіють 234 одиниць техніки. Також зараз проводять роботи із заготівлі піску та технічної солі.

Зауважимо, що влітку цього року міністр інфраструктури Володимир Омелян відзначив Львівщину, як область, де ефективно використовують кошти дорожнього фонду.

 

165 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up