"Життя без обмежень": Нік Вуйчич вперше завітає до Львова

“Життя без обмежень”: Нік Вуйчич вперше завітає до Львова

Відомий мотиваційний спікер, автор бестселерів, який народився без рук та ніг, вчетверте завітає до України та вперше відвідає Львів з програмою “Життя без обмежень”. Зустріч з унікальною людиною, багатодітним батьком та мільйонером Ніком Вуйчичом відбудеться 28 жовтня на “Арена Львів”. 

Це буде вже шостий візит Вуйчича в Україну. Під час останнього, Нік зібрав на Хрещатику понад 500 000 людей.

На цей раз він виступить у трьох містах: Львові, Одесі, Києві та підтримає ініціативу українців щодо безпечної школи.

Програма візиту Вуйчича у Львові буде складатися з мотиваційного виступу перед десятками тисяч львів’ян, спілкування з представниками засобів масової інформації, бізнесу і місцевої влади, а також відвідування госпіталю для дітей з особливими потребами.

Крім того, Нік проведе зустріч зі шкільним персоналом з предмету організації безпечного середовища в школі.

Чоловік поділиться таємницями свого успіху та розповість, як він став щасливим батьком чотирьох дітей, гарним сім’янином та всесвітньо відомим спікером. Його виступами надихаються президенти, політики, діти, вчителі, всі без виключення дивуються його силою духа, прикладом та жагою до життя.

"Життя без обмежень": Нік Вуйчич вперше завітає до Львова

Він розповість, що утримувало його від відчаю у важкий період і пояснить, як реалізувати свій потенціал на всі сто відсотків, не дивлячись на будь-які обмеження і перешкоди.

Нік народився 4 грудня 1982 року в Австралії в сім’ї сербських емігрантів. У нього рідкісна патологія — ​тетраамелія. Його батько був пастором церкви, мати —медсестра. У їхній родині завжди покладалися на Бога. Його батько був присутній під час пологів своєї дружини. Коли з’явилася голівка новонародженого, чоловік не міг приховати свою радість. Та коли він побачив плече, але не побачив рук, йому довелося вийти з приміщення, аби дружина-породілля не помітила, як змінився вираз його обличчя. Згодом лікар повідомив, що у хлопця немає ні рук, ні ніг.

Тривалий час лікарі не давали жодних прогнозів щодо того, чи зможе він хоч якось пристосуватися до життя, розглядали його як аномалію, предмет наукових експериментів. Однак, як запевняє Нік Вуйчич, найбільше він вдячний своїм батькам, які не ховали його від світу, влаштували у звичайну школу, надмірно не опікали. Хлопець з дитинства працював над собою. Та все ж у молодших класах у хлопця виникали труднощі з однокласниками, через що у 8 років він мало не вчинив самогубство. Проте його зупинила віра у Бога та любов до рідних.

До 25 років він здобув дві вищі освіти. За фахом — ​бухгалтер і спеціаліст з фінансового планування. Він має свій бізнес, займався операціями з нерухомості, що давало фінансову незалежність.

Сьогодні він має дружину, чотирьох дітей, грає у гольф, займається серфінгом, пише книги, любить пірнати із трампліна у воду. Він живе повноцінно і щасливо.

Також він поставив світовий рекорд з обіймання людей. Нік не може потиснути нікому руку, тому ​він обіймає людей. Відтак чоловік без рук обійняв 1749 осіб за годину. Згодом він написав книгу «Життя без обмежень», набираючи на комп’ютері 43 слова за хвилину. Тепер Нік Вуйчич уже є автором кількох книг.

"Життя без обмежень": Нік Вуйчич вперше завітає до Львова

Вартість квитків – 150-500 гривень.

Зустріч відбудеться 28 жовтня о 18:00.

Syla.news

 

 

 

1017 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up