В Україні більше не буде "шампанського" та "коньяку"

В Україні більше не буде “шампанського” та “коньяку”

У рамках угоди про зону вільної торгівлі України з ЄС українські винороби погодилися змінити назву деякої продукції.

Про це повідомляє корпорація “Укрвинпром”, передає “Економічна правда”.

Гендиректор “Укрвинпрому” Володимир Кучеренко зазначив, що українські винороби готові виконати усі вимоги, які передбачені в рамках Угоди про асоціацію, та перейти на нові найменування для своєї продукції після завершення перехідного періоду.

Відтак, “шампанське” стане “ігристим вином”, а “коньяк” змінить назву на “бренді”. Цю вимогу висунула Франція, адже назви напоїв походять від французьких географічних назв: провінції Шампань та міста Коньяк.

За словами Кучеренка, попри ймовірне падіння прибутків виноробів під час переходу на нові найменування, вітчизняні виробники готові йти на цей крок.

Також гендиректор “Укрвинпрому” зауважив, що необхідно наблизити питання акцизної політики до європейських стандартів, оскільки в країнах ЄС столове вино – це продукт харчування і, відповідно, акцизний податок на нього дорівнює нулю.

Відомо, що нині до складу корпорації “Укрвинпром” входять сім обласних формувань та 105 окремих виноградно – виноробних підприємств, у тому числі ДК НВАО “Масандра”, ЗАТ “Одесавинпром”, корпорації , ВАТ АПФ “Таврія”, ЗАТ “Одеський коньячний завод”, ТОВ ПТК “Шабо”, ЗАТ “Артемівський завод шампанських вин “Артемівськ – Вайнері”, ЗАТ ЗМВК “Коктебель” та інші.

Нагадаємо, Державіаслужба України переглянула обмеження на польоти безпілотників без попереднього узгодження і збільшила дозволену вагу апаратів.

Syla.news

622 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up