У Львівській облдержадміністрації змінилось керівництво прес-служби

Залишила посаду виконуюча обов’язки директорки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Ольга Березюк. 

Про це повідомила прес-служба ЛОДА. Новим директором департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА став Андрій Ковальський.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка підписав відповідне розпорядження про призначення Андрія Ярославовича Ковальського новим керівником департаменту 18  жовтня. Відтак, Андрій Ковальський призначений на посаду директора департаменту з 19 жовтня. Сьогодні, 22 жовтня, під час апаратної наради облдержадміністрації відбулось його офіційне представлення.

Додамо, Ольга Березюк працювала у облдержадміністрації з лютого 2016 року: спершу начальницею відділу комунікації з громадськістю, а згодом – керівницею управління інформаційної політики. Також Ольга Березюк виконувала обов’язки директорки департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

Андрій Ковальський народився у 1986 році, проживає у Львові. Він раніше працював державним службовцем на таких посадах: начальником відділу молоді в управлінні фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації, в департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА, до свого призначення керівником департаменту він очолював Львівський обласний молодіжний центр (також підпорядкований ЛОДА).

У 2015 році він став депутатом Новороздільської міської ради він Народного руху України. З власних джерел Syla.news стало відомо, що він написав заяву на складення депутатського мандату. У міській раді Нового Роздолу підтвердили, що зараз він є депутатом.

Нагадаємо, на початку вересня Олег Синютка звільнив особистого водія за водіння у неробочий час в стані алкогольного сп’яніння.

Syla.news

 

273 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up