Roshen та "Київський БКК" припинили війну за торт

Roshen та “Київський БКК” припинили війну за торт

Кондитерська корпорація Roshen більше не має претензій до Київського БКК щодо порушення прав інтелектуальної власності. Остання змінила дизайн упаковки торта, який споживачі зможуть оцінити вже наступного року. 

Про це повідомляє liga.net, з посиланням на джерела.

“Ми уклали мирову з БКК щодо Київського торту, і щодо червоної стрічки, і щодо Золотого ключика. Вже з наступного року споживач це зрозуміє, побачивши торти на полицях”, – повідомило джерело.

Водночас в Держреєстрі судових рішень опубліковано визначення від 18 жовтня, в якому Roshen просить суд скасувати раніше ухвалені рішення щодо забезпечення позовів з інтелектуальної власності. Суд прохання корпорації задовольнив.

Раніше в червні Антимонопольний комітет оштрафував компанію Київський БКК на 326,1 тис гривень за використання упаковки, схожої за оформленням на упаковку Roshen.

Судові суперечки за право використання назви Київський, а також елементів упаковки торта у вигляді листя каштанів і червоної стрічки з золотими написами найбільший кондитер країни веде вже більше року. Крім того, між конкурентами виникла суперечка з приводу схожості тортів Золотий ключик і Казковий ключик, які споживач нібито може сплутати.

Нагадаємо, кондитерська корпорація “Roshen” заявила, що солодощі, які продаються в анексованому Криму, не придатні до споживання.

Syla.news

568 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up