В додатку Google Maps можна відшукати місце розташування станцій підзарядки електромобілів

В додатку Google Maps можна відшукати місце розташування станцій підзарядки електромобілів

В останньому оновленні Google Maps вбудована функція прокладення найкоротшого шляху до найближчої електромобільної зарядної станції (ЕЗС), а також доступ до іншої корисної інформації про них.

Про це повідомляє сайт-оглядач цифрових технологій світу Digital trends.

Зараз додаток має дані про велику кількість таких зарядних станцій, однак разробники Google Maps найближчим часом запровадять можливість переглянути різновиди розеток, вбудованих у конткретній ЕЗС, швидкість зарядки, рейтинг станції серед власників електромобілів, які користувались нею.

Читати також:  Віртуальний тур дерев'яними церквами Карпат від Google

Оновлення додатку є доступним для Android і iOS.

Як інформує сайт Engadget, зараз Google Maps має інформацію про ЕЗС компаній Tesla и Chargepoint, незалежно від країни їх розташування. Для США в базу даних сервісу включили інформацію про зарядні мережі SemaConnect, EVgo та Blink. Власники електромобілів у Великій Британії мають можливість отримати інформаці по мережах Chargemaster і Point,  у в Австралії та Новій Зеландії є доступ до інформації про ЕЗС Chargefox.

Читати також:  Google рекомендує своїм співробітникам працювати з дому

В Україні зараз Google Maps надає обмежену інформацію про ЕЗС. Зараз в Украіні є близько  тисячі ЕЗС. Частка швидких зарядних зарядних станцій складає 10–15% від цієї кількості.

 

506 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up