У Львові ремонтують пішохідний перехід через залізницю біля станції Скнилів

У Львові ремонтують пішохідний перехід через залізницю біля станції Скнилів

Перехід, що між вулицями Курмановича і Городоцькою адаптовують для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Про це повідомив прес-центр Львівської залізниці.
За дорученням виконавчого директора Львівської залізниці Володимира Крота залізничники та будівельники розпочали ремонтні роботи на регульованому пішохідному переході через колії поблизу станції Скнилів, яким громадяни масово користуються у ранковий та вечірній час доби, для найкоротшого переходу між вул. Городоцькою та Курмановича.

Працівники Львівської дистанції колії вже виконали комплекс підготовчих колійних робіт та вклали два комплекти залізобетонного настилу. Будівельники Львівського територіального управління філії державного підприємства «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» завершують облаштування пандуса для зручного пересування осіб із обмеженими фізичними можливостями. Підходи до переходу планують встелити бруківкою. Крім того, для гарантування безпеки громадян, перехід обладнають новими засобами звукової та світлової сигналізації, що завчасно попереджатиме пішоходів про наближення поїзда. Також тут забезпечать належне освітлення колій у темну пору доби.

Читати також:  Львівська залізниця заявила про готовність до снігопадів

У Львові ремонтують пішохідний перехід через залізницю біля станції Скнилів

Під час проведення ремонту перехід  обладнають тимчасовими засобами безпеки, зокрема поручнями.  Увесь комплекс робіт планують завершити у першій декаді листопада.

Додамо, в рамках місячника з профілактики невиробничого травматизму залізничники розпочали інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо правил безпечної поведінки на залізничному транспорті. Працівники Львівської магістралі проводять лекції та практичні заняття на тему безпеки в освітніх закладах, на підприємствах та в установах, що розташовані поблизу залізничних об’єктів.

Читати також:  На будівництво вузькоколійкі між Україною та Польщею немає коштів - експерт

Нагадаємо, що на початку цього року працівники міських комунальних підприємств пропонували Львівській залізниці співпрацю з метою оновлення інфрастуктуру залізниці відповідно до сучасних умов Львова.

525 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up