До України масово з'їжджаються мігранти з Азії

До України масово з’їжджаються мігранти з Азії

Упродовж останніх днів на Буковині затримано двадцять незаконних мігрантів. Усі вони намагались перетнути державний кордон з Румунією. Вихідці з країн Південно-Східної Азії дедалі частіше їдуть до України, щоб звідси потрапити до ЄС.

Про це повідомляє Перший.com.ua.

Варто зазначити, що у 2018 році почастішали випадки затримань вихідців з Пакистану та Бангладеш, протягом цього року в 12 випадках затримано 65 незаконних мігрантів, що у 2,5 рази більше за аналогічний період 2017 року.

Зважаючи на те, що країни ЄС суттєво посилюють протидію незаконній міграції, прикордонники прогнозують переорієнтування потоків незаконних мігрантів до України.

“Вже сьогодні спостерігаємо збільшення кількості незаконних мігрантів на каналах легального в’їзду, спираючись на підтримку діаспор, офіційно видані документи, навчання та інші умовно законні шляхи, через що іноземці намагаються потрапити до України, щоб потім тут залишитися нелегально, а надалі використати нашу країну як транзитну територію”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше неподалік від кордону з Польщею, прикордонна служба Львівщини затримала п’ятьох нелегалів з Бангладешу та Азербайджану. 

Syla.news

414 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up