Нова компанія "Нафтогазу" здійснила перші продажі газу

Нова компанія “Нафтогазу” здійснила перші продажі газу

З жовтня у зв’язку із запровадженням нової моделі реалізації газу, його продаж промисловим підприємствам здійснюється через ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг”. 

Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз».

“Нафтогаз Трейдин” 12 жовтня уклав перші угоди купівлі-продажу природного газу у форматі нової моделі реалізації. За всіма укладеними угодами вже здійснено поставку газу споживачам.

Формування ціни передбачає можливість зміни вартості газу декілька разів на день у відповідності до зміни ціни на європейському ринку та коливань курсу гривні.

Також видання “Новое время” зазначає, що “Нафтогаз Трейдинг” є 100%-ю “онукою” НАК “Нафтогаз України”.

З поточними цінами можна ознайомитися за посиланням.

«Нова модель реалізації газу є гнучкою і зручною як для постачальника, так і для споживача. Її запровадження сприятиме розвитку українського газового ринку та наближенню його до світових стандартів», – зазначив головний виконавчий директор Групи Нафтогаз Юрій Вітренко.

Раніше стало відомо, що польська компанія PGNiG та українська “Енергетичні ресурси України” імпортуватимуть блакитне паливо для оператора єдиної газотранспортної системи України “Укртрансгазу”.

Syla.news

451 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up