Мінсоцполітики запустило «гарячу лінію» для скарг на незаконні субсидії

Мінсоцполітики запустило «гарячу лінію» для скарг на незаконні субсидії

Міністерство соціальної політики запустило «гарячу телефонну лінію» для скарг про незаконне отримання субсидій іншими громадянами на оплату житлово-комунальних послуг, або іншої державної допомоги, розповів генеральний директор директорату сім’ї та соціальної підтримки Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

Про це повідомила агенція УНІАН.

«У цьому місяці у нас відкрилася, вперше в державі, “гаряча телефонна лінія”, на яку можна поскаржитися, на яку можна надати інформацію про неправомірне отримання соціальної підтримки», – сказав Музиченко.

Телефонна лінія працюватиме в робочі години. Вона дозволяє кожному громадянинові, який має інформацію, що хтось незаконно отримує будь-яку державну соціальну допомогу, донести цю інформацію.

Як пояснив представник Міністерства соціальної політики, після отримання цієї інформації будуть проводитися перевірки відповідних даних.

«На сьогоднішній день через недосконалу систему соціального інспектування та контролю з боку держави за використанням бюджетних грошей втрачається велика сума коштів», – додав він.

Музиченко повідомив, що, за даними соціологічного дослідження, яке проводив в Україні Світовий банк, приблизно 70% громадян нетерпимо ставляться до тих, хто отримує соціальну допомогу незаконно.

Він також повідомив номер «гарячої лінії» – 0800 502-757 (дзвінки безкоштовні з усіх стаціонарних та мобільних телефонів України), а також нагадав, що діє онлайн-реєстр отримувачів субсидій, який дозволяє вказати адресу й подивитися, чи отримує допомогу той, хто там зареєстрований. При цьому в реєстрі не відображаються інші дані мешканців (наприклад ПІБ).

Музиченко уточнив, що завдяки цьому реєстру стало відомо про випадки отримання двох або більше субсидій, або коли допомогу отримували мери великих міст або власники елітних будинків.

Syla.news

586 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up