ЄС пропонує ввести посилювальні заходи для боротьби з кібератаками

ЄС пропонує ввести посилювальні заходи для боротьби з кібератаками

Саміт ЄС закликав до посилення боротьби з кіберзлочинністю та кібератаками за допомогою обмежувальних заходів. Лідери Євросоюзу підкреслили, що всі пропозиції щодо посилення кібербезпеки повинні бути підготовлені до кінця каденції Європарламенту.

Про це повідомляє Європейська правда.

“Європейська рада закликає до заходів з протидії незаконній і зловмисній кіберактивності і побудови міцної системи кібербезпеки. Потрібна подальша робота над здатністю реагувати та запобігати кібератакам шляхом обмежувальних заходів ЄС” – йдеться у документі.

Лідери ЄС підкреслили, що всі пропозиції щодо посилення кібербезпеки мають бути підготовлені до завершення каденції Європарламенту.

Також саміт ЄС підкреслив необхідність захистити демократичні системи ЄС і протидіяти дезінформації у контексті виборів до Європарламенту навесні наступного року.

Зазначається, що Велика Британія, Нідерланди, Литва, Румунія, Фінляндія та Естонія закликали Євросоюз розширити дію режиму санкцій на кібернапади.

Італія є єдиною країною-членом ЄС, яка відкрито виступила проти нового режиму санкцій за кібератаки.

Опозиція Італії сприяла пом’якшенню формулювань остаточного спільного документу на вищому рівні, у останній версії проекту якого міститься згадка про те, що робота над захистом від кібератак “через обмежувальні заходи ЄС має бути продовжена”.

Нагадаємо, у ЄС затвердили санкції на розповсюдження хімічної зброї.

Syla.news

370 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up