Різдвяна пісня погано впливає на психіку, - психологи

Різдвяна пісня погано впливає на психіку, – психологи

Психологи стверджують, що різдвяні та новорічні пісні, які вже скоро гратимуть у кожній, можуть погано вплинути на наше психічне здоров’я.

Про це пише Business Insider.

За словами клінічного психолога Лінди Блер, невблаганні святкові мелодії можуть морально виснажувати людей, враховуючи що вони постійно повторюються.

“Люди, що працюють в магазинах на Різдво, повинні налаштувати нормальний різдвяний плейлист, тому що інакше він заважатиме вам зосередитися на чому-небудь ще”, – каже Блер. “Ти просто витрачаєш всю свою енергію, намагаючись не чути те, що чуєш”.

Спочатку святкова музика може викликати почуття ностальгії. Але після десятого чи двадцятого кола можна відчути роздратування, нудьгу і навіть страждання.

Це – “простий ефект впливу”, розповіла NBC психолог Вікторія Вільямсон. По суті, коли ви чули пісню певну кількість разів, мозок стає перенасиченим, і ви починаєте знаходити її неприємною. Тоді інші стреси щодо грошей, подорожей, тощо, можуть загостритися.

Проте різдвяна музика нікуди не піде, адже магазини розглядають її як фактор впливу на клієнтів, що готові витратити більше коштів. Фактично, деякі дослідження довели, що правильний баланс різдвяних пісень може змусити покупців відчувати себе більш позитивно. З цієї ж причини деякі магазини використовують “святкові аромати”, такі як сосна і кориця.

Також психологи застерігають, що осіння «хандра» може бути наслідком різних причин.

Syla.news

356 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up