#ПротиДійТоргівліЛюдьми. У Львові мовчазною ходою підтримали жертв рабства (фото, відео)

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований у 2007 році Європейським Парламентом, у Львові відбулася хода проти торгівлі людьми. Її проводять вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві.

Учасники мовчазної вуличної акції «Хода за свободу» довгою колоною прошли від вулиці Університетської до скверу «На Валах». Маршрут пролягав через вулиці Словацького, Дорошенка, Руську та Винниченка.

Активісти йшли з парасольками, на яких був напис walkforfreedom. Деякі з них роздавали перехожим листівки з інформацією про торгівлю людьми.

“Хочу показати, що мені ці проблеми не байдужі. Я на пряму не можу долучитись до їхнього вирішення, але думаю, що таким чином ми привернемо увагу всіх інших і допоможемо впоратись із торгівлею людьми”, – розповіла учасниця однієї із благодійних організацій.

“Я бачу, як люди піддаються спокусі їхати за кордон і можуть попасти в такі ситуації, коли їх використовують як рабів. Я вважаю, що кожна людина може змінитись щось, тому, на мою думку, ця хода вплине на владу”, – запевнила працівниця Державної служби зайнятості.

“Проблема сучасного рабства на сьогодні є дуже актуальною. Є велика ймовірність будь-кому з нас втрапити в таку халепу. Тому в день, коли Європа відзначає День протидії і боротьби з торгівлею людьми, ми зімітували таку ходу для привернення уваги молоді, людей старшого віку та мешканців Львівщини до цієї проблеми. Львівщина станом на сьогодні має встановлених 28 статусів осіб, які постраждали від торгівлі людьми. І, звичайно, найбільша кількість статусів – це трудова та сексуальна експлуатація”, – повідомила директор Департаменту соціального захисту населення ЛОДА Наталія Кузяк.

Нагадаємо, раніше у Києві відбувся круглий стіл щодо заборони виробництва хутра. Ініціатори законопроекту наголосили, що у європейських країнах триває процес законодавчої заборони виробництва хутра, і Україна має приєднатись до нього.

Марта Лазарчук, Syla.news

253 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up