Укрнафтогаз виділив мільярд гривень на модернізацію найбільшого сховища

Укрнафтогаз виділив мільярд гривень на модернізацію найбільшого сховища

Укртрансгаз оголосив тендер на реконструкцію найбільшого в Україні сховища підземного газу — компресорного цеху № 4 станції «Більче-Волиця». Його очікувана вартість – 998 мільйонів гривень.

Компанія планує замінити штатні газотрубні двигуни НК-12СТ на абсолютно нові — енергоефективні та екологічні.

Очікується, що підрядник, який виграє тендер у системі закупівель Prozorro, виконає проектно-вишукувальні, будівельні та ремонтні роботи до 31 грудня 2019 року.

Відомо, що Більче-Волицько-Угерськепідземне сховище газу є найбільшим в Україні та другим за розміром у Європі. Його об’єм — 17 мільярдів м3.

У сховищі зберігають газ як для українських, так й іноземних замовників.

“За очікуваного обсягу активного газу в підземних сховищах України на початок опалювального сезону в 17 млрд м3, у Більче-Волицько-Угерському зберігається понад 8 млрд м3”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ліквідація “Нафтогаз Україна” у найближчі шість років завадить стягненню з російського “Газпрому” грошей, які Україна відсудила в міжнародному арбітражі

Syla.news

536 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up