У Росії вже погрожують розірвати відносини з Єрусалимським патріархатом, - росЗМІ

У Росії вже погрожують розірвати відносини з Єрусалимським патріархатом, – росЗМІ

Російська православна церква (РПЦ) може призупинити служіння в Храмі гробу Господнього через позицію Єрусалимського патріархату щодо автокефалії Української православної церкви.

Про це заявив секретар Російської духовної місії в Єрусалимі ігумен Нікон, повідомляють “РИА новости“.

Він зазначив, що це може статися, якщо Єрусалимський патріархат підтримає у цій ситуації Константинопольський патріархат.

Втім зараз, як він дав зрозуміти, Єрусалимський патріархат ще не відреагував на рішення Синоду РПЦ про розрив спілкування з Константинопольським патріархатом.

“(Якщо Єрусалимський патріархат, – ред.) дозволить “філаретівцям” служити на Гробі Господньому і в інших своїх храмах в Святій землі, то тоді нам доведеться призупинити служіння з ними. Фактично це буде продовження скандалу, і, ймовірніше за все, я так припускаю, що доведеться і з Єрусалимським патріархатом тоді припиняти спілкування, тому що в такому випадку вони встануть на бік розкольників”, – наголосив Нікон. 

Нагадаємо, Вселенський патріарх повернув під свою владу УПЦ КП та УАПЦ. Прихильники автокефалії готують надзвичайний об’єднавчий собор.

Syla.news

315 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up