У мерії повідомили, коли з'явиться тепло в помешканнях львів'ян

У мерії повідомили, коли з’явиться тепло в помешканнях львів’ян

Місто до опалювального сезону готове: об’єкти теплопостачання підготовлені до роботи в зимовий період, акти готовності до зими будинки попідписували, лічильник повірені, внутрішньо будинкові системи заповнені водою. Однак, щоб розпочати подачу опалення, температура повітря має впасти до 8 градусів за Цельсієм.

Сьогодні опалення отримують лише бюджетні установи – школи, садочки, лікарні – на основі листів-звернень від керівників закладів, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

“Якщо говорити про опалювальний сезон для населення, то згідно із законодавчими нормами, щоб його розпочати має бути пониження температури зовнішнього повітря — середньодобова температура протягом трьох діб має бути +80 С. Станом на сьогодні такої температури немає, тому опалення в житлові будинки ще не подаємо. Однак ми постійно слідкуємо за прогнозами синоптиків. До кінця цього тижня ще має бути сонячно, та вже з суботи температура буде знижуватися. Тому ми готові розпочати опалювальний сезон для населення”, – зазначила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Вона додає, що комунальні підприємства регулюють подачу тепла.

“Також останніми роками у нас є така практика, що коли на дворі холодно — ми подаємо тепло, а коли потім знову теплішає — ми призупиняємо подачу тепла до моменту, коли знову буде похолодання. Тобто подачу тепла ми регулюємо. Навіть ці бюджетні установи, які зараз отримують тепло, можуть його регулювати, тобто призупиняти на день”, — повідомила Маруняк.

Нагадаємо, в опалювальному сезоні 2018−2019 року ЛМКП “Львівтеплоенерго” подаватиме опалення до більше 1600 житлових будинків, 198 освітніх закладів (школи, садочки) та 46 медичних закладів (лікарні, поліклініки). ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подаватиме опалення до 524 житлових будинки, 42 закладів освіти (школи і садочки) і 6 медичних установ.

Як відомо, раніше Львівська міськрада затвердила тимчасовий порядок евакуації неправильно припаркованих автомобілів, а також тарифи на їх зберігання. За відповідну ухвалу під час засідання сесії проголосували 44 депутати.

Syla.news

317 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up