Смартфони передають не лише SMS, а й мікроби, - Супрун

Смартфони передають не лише SMS, а й мікроби, – Супрун

Вранці ми вимикаємо будильник, беремо телефон на кухню, користуємось у громадському транспорті і засинаємо з ним у руках. Під час цих дій переноситься безліч мікробів. 

Про це йдеться на Facebook-сторінці в.о. голови МОЗ Уляни Супрун.

На поверхні смартфона – сліди від пальців, волога, жир і піт від скронь, вух і волосся, залишки їжі та бруду, маленькі часточки всіх місць, де побували за день. Все це є джерелом мікробного забруднення та є середовищем для існування бактерій.

Телефони можуть нагріватись, а це створює сприятливе середовище для життєдіяльності мікроорганізмів.

“Наші телефони часом бувають у 10 разів брудніші за туалети. Більшість з цих бактерій не створюють смертельної небезпеки, утім серед них все-таки можуть бути присутні й патогени – штами кишкової палички або ж антибіотикорезистентні стафілококи чи стрептококи тощо. Вони можуть виступати збудниками кишкових та шкірних інфекцій, підвищити ризики гострого кишкового отруєння або викликати грип”, – пише лікарка.

Існує багато способів збереження гігієни телефону від дезінфікуючих серветок для техніки до спеціальних ультрафіолетових кейсів.

Так, у дослідженні було визначено, що найефективнішими є ультрафіолетові бокси. Однак вони дорогі, тому для більшості людей не матимуть сенсу.

Більш універсальним, ефективним та доступним способом можуть бути спиртовмісні дезінфектанти – до прикладу, спиртовмісний дезінфікуючий засіб, спрей чи серветки.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я одноголосно підтримав постанову щодо звільнення виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Syla.news

382 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up