СБУ перевіряє дані розслідування про Семочка

СБУ перевіряє дані розслідування про Семочка

СБУ в рамках розпочатої за заявою журналіста Дениса Бігуса кримінального провадження перевіряє інформацію, опубліковану в ЗМІ стосовно колишнього співробітника служби Сергія Семочка.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

СБУ перевіряє дані розслідування про Семочка

Орган досудового розслідування планує залучити до процесуального співпраці Бігуса і його команду для дослідження викладених у журналістському розслідуванні обставин. Кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 111 (“Державна зрада”) Кримінального кодексу.

У той же час в СБУ зазначають, що перевірка інформації про стан і можливе незаконне збагачення Семочка перевіряється НАБУ в межах зареєстрованого ними кримінального провадження за ч. 3 ст. 368-2 Кримінального кодексу.

Семочко у свою чергу заявив, що будинок в Козині площею 333 квадратних метри, придбаний його дружиною Тетяною Лисенко після продажу її бізнесу, інформує ZIK.

“У дружини був туристичний бізнес в Криму, були приватні підприємства. Чому навмисне забули про те, що заплатили з цього бізнесу усі податки”, – зазначив він.

Інші два будинки, які згадуються у матеріалах справи, належать дітям Тетяни від першого шлюбу – Святославу Лисенку та Анастасії Котон, які є повнолітніми.

“Що стосується авто: зараз я пересуваюся на авто, яке знаходиться на балансі Служби зовнішньої розвідки і яким управляють кадрові співробітники Служби. Це не мій приватний автомобіль”, – заявив Семочко.

Syla.news

369 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up